Royal Leerdam - Madonna met kind

Royal Leerdam - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 119!
Royal Leerdam - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 119!Royal Leerdam - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 119!Royal Leerdam - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 119!Royal Leerdam - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 119!Royal Leerdam - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 119!Royal Leerdam - Madonna met kind kopen? Bied vanaf 119!
  • Royal Leerdam
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Afmetingen 24 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Frosted kristalglas Madonna
Ontwerp van Stef Uiterwaal uit 1928
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Royal Leerdam

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (4)

Geplaatst door  Ami
1053 verkochte items
Alle items (39)
5
24
5