Royal Limoges - 5 mooie borden 4 kleine en 1 groot. - Verkocht

Royal Limoges - 5 mooie borden 4 kleine en 1 groot. kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Royal Limoges - 5 mooie borden 4 kleine en 1 groot. kopen? Bied vanaf 1!Royal Limoges - 5 mooie borden 4 kleine en 1 groot. kopen? Bied vanaf 1!Royal Limoges - 5 mooie borden 4 kleine en 1 groot. kopen? Bied vanaf 1!Royal Limoges - 5 mooie borden 4 kleine en 1 groot. kopen? Bied vanaf 1!Royal Limoges - 5 mooie borden 4 kleine en 1 groot. kopen? Bied vanaf 1!Royal Limoges - 5 mooie borden 4 kleine en 1 groot. kopen? Bied vanaf 1!Royal Limoges - 5 mooie borden 4 kleine en 1 groot. kopen? Bied vanaf 1!Royal Limoges - 5 mooie borden 4 kleine en 1 groot. kopen? Bied vanaf 1!Royal Limoges - 5 mooie borden 4 kleine en 1 groot. kopen? Bied vanaf 1!Royal Limoges - 5 mooie borden 4 kleine en 1 groot. kopen? Bied vanaf 1!
  • Royal Limoges (1797)
TypeGlas / Keramiek
StijlArt Deco
Afmetingen25 x 25 x 2 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
5 mooie borden Limoges 4 borden van diameter 11 cm en 1 bord van diameter 25 cm
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hamont-achel, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80

Royal Limoges (1797)

Frans Frans Alle items van deze designer (2)

Geplaatst door  jp10
Lid sinds 2023
1 verkochte items
25
25
2

ObjectlocatieHamont-Achel,  België
Starttijd19-3-2023 om 12:15
Eindtijd26-3-2023 om 13:30
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken