Rudolf Francke 1860 - 1933Bloemen impressieolieverf op doek geplakt op paneel / oil on canvas laid down panelmaat / size ; 48 x 57 cmperiode 1900 - 1920Lijst - oude houten oude lijst in de maat 57 x 65 cmFrame ; old modern frame in the size 57 x 65 cmStaat - schilderij verkeerd in goede staat/ Herstellingen ; schilderij heeft geen restauraties ondergaan Staat lijst - goede staat /kleine randschade wordt gratis meegeleverdFrame ; good condition/ damages minor rim / free of auction / free deliveryverzenden aangetekend pakket
Zeer Goed
Z Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beverwijk, Nederland
Tot 10 kg.
€ 8,85