Ruiter, Martijn: Ets, Polder of my friends - Verkocht

Ruiter, Martijn: Ets, Polder of my friends kopen? Bied vanaf 23!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Martijn de Ruiter
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:

Ruiter, Martijn

Titel:

Polder of my friends

Jaar:

1974

Oplage:

1/10

Techniek:

Ets op papier

Hoogte (cm):

68,5

Breedte (cm):

53

Staat:

Goed. Zonder lijst.

Verzendkosten:

€ 10,00

Code:

04820.GE

Martijn de Ruiter