Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29.5 x 41.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 45 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Papier verkleurd met vlekjes door de tijd, lijst is zonder glas, bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd. | |
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 27-5-2021 om 16:45 |
Eindtijd | 12-8-2021 om 14:04 |