Ruud de Wild - in samenwerking met Saar van Leusden - Verkocht

Ruud de Wild - in samenwerking met Saar van Leusden kopen? Bied vanaf 75!

Ruud de Wild - in samenwerking met Saar van Leusden kopen? Bied vanaf 75!Ruud de Wild - in samenwerking met Saar van Leusden kopen? Bied vanaf 75!
  • Ruud de Wild (1969)
Type kunstwerkSchilderij
TechniekAcryl
DragerKarton
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 x 12 cm (h x b)
Incl. lijst33 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel werk van Ruud de Wild in verdiepte baklijst.  Daarop bevestigd een handgemaakte zilveren hanger door Saar van Leusden beschilderd door Ruud de Wild in lijn met het werk.
Kleine beschadiging aan de hoek van de lijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Laren nh, Nederland
Binnen Nederland € 6,50

Ruud de Wild (1969)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  PienH
14 verkochte items
25 cm
33 cm
12 cm
20 cm