Ruud de Wild - in samenwerking met Saar van Leusden - Verkocht

Ruud de Wild - in samenwerking met Saar van Leusden kopen? Bied vanaf 75!
Ruud de Wild - in samenwerking met Saar van Leusden kopen? Bied vanaf 75!Ruud de Wild - in samenwerking met Saar van Leusden kopen? Bied vanaf 75!
  • Ruud de Wild (1969)
TechniekAcryl
DragerKarton
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 12 cm (h x b)
Lijst33 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel werk van Ruud de Wild in verdiepte baklijst.  Daarop bevestigd een handgemaakte zilveren hanger door Saar van Leusden beschilderd door Ruud de Wild in lijn met het werk.

Kleine beschadiging aan de hoek van de lijst

Ruud de Wild (1969)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  PienH

14 verkochte items
25 cm
33 cm
12 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-06-2020 om 16:04
Eindtijd:28-06-2020 om 22:58
Adne
28 jun. / 22:51
€ 75