Originele lithografie en heliogravure (ateliers Matthieu en Draeger). Handtekening is met dezelfde technieken mee gedrukt, niet handmatig gesigneerd! Beperkte oplage van 700 proefdrukken (ongenummerd).
Op perkament 99 x 62 cm (c. 40 x 25 inch). Oningelijst
Dit kunstwerk werd in 1969 uitgegeven door J. Schneider voor de SNCF (Franse spoorwegmaatschappij); de hele set bevat 6 afdrukken en staat bekend als "Butterfly suite".
Uitstekende staat.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sommelsdijk, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50