Salvador Dali - France : Les Alpes (grand modèle)

Salvador Dali - France : Les Alpes (grand modèle) kopen? Bied vanaf 110!
Salvador Dali - France : Les Alpes (grand modèle) kopen? Bied vanaf 110!Salvador Dali - France : Les Alpes (grand modèle) kopen? Bied vanaf 110!Salvador Dali - France : Les Alpes (grand modèle) kopen? Bied vanaf 110!Salvador Dali - France : Les Alpes (grand modèle) kopen? Bied vanaf 110!Salvador Dali - France : Les Alpes (grand modèle) kopen? Bied vanaf 110!Salvador Dali - France : Les Alpes (grand modèle) kopen? Bied vanaf 110!Salvador Dali - France : Les Alpes (grand modèle) kopen? Bied vanaf 110!Salvador Dali - France : Les Alpes (grand modèle) kopen? Bied vanaf 110!Salvador Dali - France : Les Alpes (grand modèle) kopen? Bied vanaf 110!
  • Salvador Dali (1904-1989)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1970
TechniekGemengde Druktechniek
StijlSurrealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen99 x 62 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Salvador DALI (1904-1989) - De Alpen

Originele lithografie en heliogravure (ateliers Matthieu en Draeger).
Handtekening is met dezelfde technieken mee gedrukt, niet handmatig gesigneerd!
Beperkte oplage van 700 proefdrukken (ongenummerd).

Op perkament 99 x 62 cm (c. 40 x 25 inch).
Oningelijst

Dit kunstwerk werd in 1969 uitgegeven door J. Schneider voor de SNCF (Franse spoorwegmaatschappij); de hele set bevat 6 afdrukken en staat bekend als "Butterfly suite".

Uitstekende staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sommelsdijk, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Starttijd20-7-2023 om 11:42
Eindtijd29-7-2023 om 21:38
Openingsbod € 110
ObjectlocatieSommelsdijk,  Nederland