Salvador Dali - originele illustratie van Salvador Dali voor La Divine Comedie de Dante - Verkocht

Salvador Dali - originele illustratie van Salvador Dali voor La Divine Comedie de Dante kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Salvador Dali - originele illustratie van Salvador Dali voor La Divine Comedie de Dante kopen? Bied vanaf 1!Salvador Dali - originele illustratie van Salvador Dali voor La Divine Comedie de Dante kopen? Bied vanaf 1!
  • Salvador Dali (1904-1989)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Gravure
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Deze originele illustratie van Salvador Dali voor La Divine Comedie de Dante is een werk van grote artistieke en anisanale kwaliteit, het werd met de hand geproduceerd in houtgravure en uitgegeven door Les Editions d`Art Les Heures Claires. Dit bewijs kan in geen geval door SD worden genummerd of ondertekend (vertaling van de Franse tekst op de achterkant))
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ruinerwold, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Salvador Dali (1904-1989)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  Rentcius
Lid sinds 2023
8 verkochte items
Alle items (0)
20 cm
30 cm