Sander Alblas - Vaas, groot - Verkocht

Sander Alblas - Vaas, groot kopen? Bied vanaf 89!
Design

  • Sander Alblas (1965)
Type kunstwerk Design
Periode 2000 t/m Heden
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
Gewicht 1200 gram
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
 Holland Vaas Nederland

Specificaties:Kunstenaar:Sander AlblasAfmeting:35 cm. (h)
Handgesigneerd:Ja, onderkantTechniek:KeramiekDe bovenrand van de vaas, ontworpen door Sander Alblas, heeft de vorm van de karakteristieke contouren van Nederland

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 29,99

Sander Alblas (1965)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  colourfulartlimburg
948 verkochte items
Alle items (78)
26 cm
35 cm