Saskia Bremer - Acryl op doek, Falesia Beach - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Saskia Bremer - Acryl op doek, Falesia Beach - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Saskia Bremer - Acryl op doek, Falesia Beach - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Saskia Bremer - Acryl op doek, Falesia Beach - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Saskia Bremer - Acryl op doek, Falesia Beach - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Saskia Bremer - Acryl op doek, Falesia Beach - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Saskia Bremer - Acryl op doek, Falesia Beach - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Saskia Bremer - Acryl op doek, Falesia Beach - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Saskia Bremer - Acryl op doek, Falesia Beach - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Saskia Bremer - Acryl op doek, Falesia Beach - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Saskia Bremer - Acryl op doek, Falesia Beach - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Saskia Bremer (1964)
Jaartal2002
TechniekAcryl
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 180 cm (h x b)
Lijst65 cm x 185 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zonnig strand van Saskia Bremer. De oorspronkelijke galerieprijs van dit werk was €3687,50.

Lichte verfschade langs de randen van het werk, zie de foto's.

Saskia Bremer (1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (250)

30527 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
185 cm
65 cm
180 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2022 om 22:05
Eindtijd:31-10-2022 om 19:41
Biedingen (14)
Liannebrouwer
29 okt. / 09:13
€ 60
NLKVAB
29 okt. / 09:13
€ 51
NLKVAB
29 okt. / 09:11
€ 50
Liannebrouwer
29 okt. / 09:11
€ 45
NLKVAB
28 okt. / 14:33
€ 40
Meindert13
28 okt. / 14:33
€ 35
NLKVAB
28 okt. / 13:19
€ 30
Liannebrouwer
26 okt. / 16:18
€ 25
Leo328
22 okt. / 08:43
€ 20
nelleke1958
22 okt. / 08:42
€ 15
Leo328
22 okt. / 08:42
€ 15
nelleke1958
22 okt. / 08:42
€ 10
Leo328
22 okt. / 08:42
€ 5
nelleke1958
19 okt. / 10:16
€ 1