Saskia Westenberg: Acryl op papier, Zonder titel IV - Ingelijst - Verkocht

Saskia Westenberg: Acryl op papier, Zonder titel IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Saskia Westenberg: Acryl op papier, Zonder titel IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Saskia Westenberg: Acryl op papier, Zonder titel IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Saskia Westenberg: Acryl op papier, Zonder titel IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Saskia Westenberg

Titel: Zonder titel IV
Jaartal: 1993
Afmetingen lijst: 51 cm x 51 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Acryl op dik papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat (spiegeling zichtbaar op de foto)
Oorspronkelijke galerieprijs: € 225,00

Administratieve code:

QQZD

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam-zo, Nederland

Saskia Westenberg

Geplaatst door  KVcollecties
31872 verkochte items
Alle items van deze verkoper (141)

ObjectlocatieAmsterdam-ZO,  Nederland
Starttijd12-9-2017 om 13:30
Eindtijd24-9-2017 om 13:30
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken