Schildering op board in de stijl van de Nieuwe Haagse School - gesigneerd - 31.5x56 cm - Verkocht

Schildering op board in de stijl van de Nieuwe Haagse School - gesigneerd - 31.5x56 cm kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Schildering op board in de stijl van de Nieuwe Haagse School - gesigneerd - 31.5x56 cm kopen? Bied vanaf 1!Schildering op board in de stijl van de Nieuwe Haagse School - gesigneerd - 31.5x56 cm kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Obe
FA. (9)

588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Ongespecificeerd
Schildering op board.
In prima staat
Maat 31.5 x 56 cm.
Gesigneerd 'W 77'

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogeljik te verpakken. Kleine gebreken aan lijst of passe-partout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Obe
FA. (9)

588 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:30-01-2014 om 17:46
Eindtijd:14-02-2014 om 17:46
Biedingen (3)
MaJo
01 feb. / 09:21
€ 10
pjtr
01 feb. / 00:21
€ 5
MaJo
31 jan. / 17:17
€ 1