Juan Sly - Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition - Verkocht

Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition kopen? Bied vanaf 15!Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition kopen? Bied vanaf 15!Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition kopen? Bied vanaf 15!Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition kopen? Bied vanaf 15!Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition kopen? Bied vanaf 15!Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition kopen? Bied vanaf 15!
  • Juan Sly
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Eigenschap en afmeting:
- Artiest: Seel (Sly)
- Titel: "Kobe Bryant"
- Techniek: Glicee print
- Materiaal: 250 gr kwaliteits papier
- Jaar: 2012
- Editie: 18 / 25
- Gesigneerd en genummerd: ja, met de hand
- Blad grootte: 50 x 65 cm
- Beeld afmetingen: 34 x 51 cm
- Conditie: redelijk, lichte kreuk (van dichtbij foto gemaakt, anders haast niet zichtbaar)

Word goed verpakt in koker en aangetekend toegezonden.

Juan Sly

Geplaatst door  MyPlaceYourPlace
72 verkochte items

Starttijd1-8-2016 om 17:48
Eindtijd8-8-2016 om 20:48
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken