Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition - Verkocht

Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition kopen? Bied vanaf 15!Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition kopen? Bied vanaf 15!Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition kopen? Bied vanaf 15!Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition kopen? Bied vanaf 15!Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition kopen? Bied vanaf 15!Seel (Sly): Kleurenlitho, Kobe Bryant, gesigneerde limited edition kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  MyPlaceYourPlace
FA. (1)

72 verkochte items
  • Juan Sly
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Eigenschap en afmeting:
- Artiest: Seel (Sly)
- Titel: "Kobe Bryant"
- Techniek: Glicee print
- Materiaal: 250 gr kwaliteits papier
- Jaar: 2012
- Editie: 18 / 25
- Gesigneerd en genummerd: ja, met de hand
- Blad grootte: 50 x 65 cm
- Beeld afmetingen: 34 x 51 cm
- Conditie: redelijk, lichte kreuk (van dichtbij foto gemaakt, anders haast niet zichtbaar)

Word goed verpakt in koker en aangetekend toegezonden.

Juan Sly

Alle items van deze kunstenaar
FA. (1)

72 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:01-08-2016 om 17:48
Eindtijd:08-08-2016 om 20:48
Rotationart
06 aug. / 19:01
€ 15