Serge Lassus - Winter - litho - handgesigneerd

Serge Lassus - Winter - litho - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,00

Serge Lassus - Winter - litho - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!Serge Lassus - Winter - litho - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!

Serge Lassus

Geplaatst door  bone
FA. (14)

812 verkochte items
  • Serge Lassus
GesigneerdHandgesigneerd

Serge Lassus

1933 Hendaye, France

Winter

kleurlithografie

handgesigneerd

beeld in goede staat, zijkanten licht bevuild

afmetingen blad 38,0 x 55,5 cm

afmetingen beeld 25,0 x 41,0 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten voor Belgie en Europa1 zijn  Euro 16,00

Serge Lassus

Geplaatst door  bone
FA. (14)

812 verkochte items

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:29-05-2013 om 22:35
Eindtijd:03-06-2013 om 22:35

Biedingen (2):

lopez
3 jun. / 22:27
€ 40
thijneman
3 jun. / 18:23
€ 35