Serge Onnen - Silence Fence - gedeelte gezeefdrukt behang - Verkocht

Serge Onnen - Silence Fence - gedeelte gezeefdrukt behang kopen? Bied vanaf 1!
Serge Onnen - Silence Fence - gedeelte gezeefdrukt behang kopen? Bied vanaf 1!Serge Onnen - Silence Fence - gedeelte gezeefdrukt behang kopen? Bied vanaf 1!Serge Onnen - Silence Fence - gedeelte gezeefdrukt behang kopen? Bied vanaf 1!
  • Serge Onnen (1965)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal2002
TechniekVaria
Afmetingen110 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Serge Onnen - Silence Fence - gedeelte van gezeefdrukt behang.het betreft een fragment van deze rol, t.w. ca. 110 x 53 cm.Niet gesigneerd, 2002Enkele niet storende gebruikssporen.
ConditieRedelijk

enkele gebruikssporen

Serge Onnen (1965)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
53 cm
110 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:31-12-2019 om 09:58
Eindtijd:05-01-2019 om 12:10
Biedingen (5)
Franz
05 jan. / 10:00
€ 15
ddb2000
05 jan. / 10:00
€ 10
Franz
05 jan. / 10:00
€ 5
ddb2000
04 jan. / 23:16
€ 3
Hoekie
04 jan. / 13:37
€ 1