Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd

Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Sid Oakley - Vaas - Kristallijn glazuur - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
  • Sid Oakley (1932-2004)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen15 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

Sid-Oakley is een inwoner van Granville County, North Carolina. In 1968 richte hij en zijn vrouw Pat, Cedar Creek Pottenbakkerij en Galerie op . Hij was vooral bekend om zijn glas-technieken en zijn werk is opgenomen in de permanente collecties van vele grote musea.

Conditie: Uitstekend. Onbeschadigd

Omdat het risico voor schade te hoog is zal ik dit object persoonlijk bezorgen.

Ophalen in Arnhem is ook mogelijk.

Sid Oakley (1932-2004)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  Stationsider

Lid sinds 2021
35 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
13
15
13
Starttijd:01-08-2022 om 00:03
Eindtijd:15-08-2022 om 19:00
Openingsbod € 50
ObjectlocatieArnhem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland