22 kt geelgouden oorstekers - Verkocht

22 kt geelgouden oorstekers kopen? Bied vanaf 360!
Sieraden

22 kt geelgouden oorstekers kopen? Bied vanaf 360!22 kt geelgouden oorstekers kopen? Bied vanaf 360!22 kt geelgouden oorstekers kopen? Bied vanaf 360!22 kt geelgouden oorstekers kopen? Bied vanaf 360!22 kt geelgouden oorstekers kopen? Bied vanaf 360!22 kt geelgouden oorstekers kopen? Bied vanaf 360!22 kt geelgouden oorstekers kopen? Bied vanaf 360!22 kt geelgouden oorstekers kopen? Bied vanaf 360!22 kt geelgouden oorstekers kopen? Bied vanaf 360!
  • Sieraden
Type kunstwerk Sieraden
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Goud
Stijl Modern
Onderwerp Oorbellen
Afmetingen 1.4 x 1.2 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 5.3 gram
Gemerkt Nederlands keur
In goede staat aangeboden oorstekers in geelgoud 22 karaat! , met twee stuks ovaal geslepen groene stenen. De stenen zijn omringd door entourage van 24 stuks briljant geslepen zirkonia.
Goud gehalte: 22 KT (gekeurd 916)
Gewicht: 5.3 gram
Verzending: UPS verzekerd

goede conditie
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50

Sieraden

Alle sieraden (370)

Geplaatst door  NellyN
Lid sinds 2021
43 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
1.2
1.4
2