Sjer Jacobs - Family

Sjer Jacobs - Family kopen? Bied vanaf 500!
Sjer Jacobs - Family kopen? Bied vanaf 500!Sjer Jacobs - Family kopen? Bied vanaf 500!Sjer Jacobs - Family kopen? Bied vanaf 500!Sjer Jacobs - Family kopen? Bied vanaf 500!
  • Sjer Jacobs (1963)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Acryl
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 80 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig groot schilderij van de Limburgse kunstenaar Sjer Jacobs (geb. 1947).
Jacobs staat bekend om zijn expressieve en kleurrijke schilderstijl waarin mensfiguren en emoties centraal staan.

Dit werk toont een groep figuren in warme tinten oranje, rood en goud, met verfijnde lijnvoering en levendige textuur – kenmerkend voor zijn oeuvre.

Het doek is in Dordrecht of in Uithoorn op te halen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dordrecht, Nederland

Sjer Jacobs (1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  ruudheufke
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)