Sjer Jacobs - 'Observerend'

Sjer Jacobs - 'Observerend' kopen? Bied vanaf 395!
Sjer Jacobs - 'Observerend' kopen? Bied vanaf 395!Sjer Jacobs - 'Observerend' kopen? Bied vanaf 395!Sjer Jacobs - 'Observerend' kopen? Bied vanaf 395!
  • Sjer Jacobs (1963)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Keramiek
Afmetingen 35 x 18 x 22 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Glas, Keramiek, Design & Objecten Special special.
Prachtig, karakteristiek beeld van Sjer Jacobs
Handgesigneerd
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,95
Naar België € 29,99