Sjer Jacobs - Oh my God! (unica!)

Sjer Jacobs - Oh my God! (unica!) kopen? Bied vanaf 595!
Sjer Jacobs - Oh my God! (unica!) kopen? Bied vanaf 595!Sjer Jacobs - Oh my God! (unica!) kopen? Bied vanaf 595!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

568 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Sjer Jacobs (1963)
TypeBeeld / Object
TechniekKeramiek
Afmetingen51 cm x 21 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Prachtig uniek groot beeld van Sjer Jacobs
Ivm grootte en kwetsbaarheid wordt beeld bezorgd tegen € 35,- in Nederland ( muv de eilanden) en naar België via koerier.
Prijs is inclusief 21% BTW

Sjer Jacobs (1963)

Alle items van deze kunstenaar(16)
FA. (22)

568 verkochte items
21
51
15
Sluit over 11d 3u 31m 51s
Openingsbod€ 595
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:16-08-2022 om 08:23
Eindtijd:29-08-2022 om 20:11