FA. (3)

Sjer Jacobs - So close

Sjer Jacobs - So close kopen? Bied vanaf 225!
Sjer Jacobs - So close kopen? Bied vanaf 225!Sjer Jacobs - So close kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

548 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Sjer Jacobs (1963)
TypeBeeld / Object
TechniekKeramiek
Afmetingen23 cm x 18 cm x 17 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig, vertederend beeld van Sjer Jacobs
Handgesigneerd
Prijs is inclusief 21% BTW

Sjer Jacobs (1963)

Alle items van deze kunstenaar(12)
FA. (22)

548 verkochte items
18
23
17
Starttijd:11-05-2022 om 09:20
Eindtijd:18-05-2022 om 22:11
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa