3 losse etsen in een samenstelling, een drieluik met daarop te zien 3 x een groot rotsblok in een bergzaam landschap.
Gesigneerd rechtsonder met Sjoerd Bakker / '73.
Genummerd 33/150.
In de Ets staat ook nog een datering met 1973.
Op de foto's is duidelijk de bobbeling te zien. Heb je het papier vast, dan zie je dat een stuk minder. De ets is ingelijst geweest, van daar de bobbeling en de bruine rand om het papier.
Redelijk
Deze ets is ingelijst geweest, daardoor beschadigingen en verkleuring aan de rand. Kleuren nog zeer mooi en helder
Tot 10 kg.
€ 11,00