Sklo Union - Rosice - Glazen vintage vaas ontwerp Jiri Zejmon - Verkocht

Sklo Union - Rosice - Glazen vintage vaas ontwerp Jiri Zejmon kopen? Bied vanaf 1!
Sklo Union - Rosice - Glazen vintage vaas ontwerp Jiri Zejmon kopen? Bied vanaf 1!Sklo Union - Rosice - Glazen vintage vaas ontwerp Jiri Zejmon kopen? Bied vanaf 1!Sklo Union - Rosice - Glazen vintage vaas ontwerp Jiri Zejmon kopen? Bied vanaf 1!Sklo Union - Rosice - Glazen vintage vaas ontwerp Jiri Zejmon kopen? Bied vanaf 1!Sklo Union - Rosice - Glazen vintage vaas ontwerp Jiri Zejmon kopen? Bied vanaf 1!
  • Sklo Union - Rosice (1920-1965)
TypeGlas / Keramiek
StijlFifties
Afmetingen20 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt

Sklo Union Rosice - Vintage glazen vaas design Jiri Zejmon. In prima zeer goede gebruikte conditie. Niet gemerkt.

Zeer goede gebruikte conditie, alleen wat gebruikskrasjes op de stand ring van de vaas.

Sklo Union - Rosice (1920-1965)

TsjechischTsjechischAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
14
20
14
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-08-2022 om 08:13
Eindtijd:15-08-2022 om 20:20
Biedingen (7)
verhmm
15 aug. / 20:10
€ 25
pmdeleeuw
10 aug. / 08:27
€ 20
Mischavv
09 aug. / 19:31
€ 15
pmdeleeuw
06 aug. / 11:49
€ 10
Mischavv
06 aug. / 10:02
€ 5
pmdeleeuw
06 aug. / 09:35
€ 3
Mischavv
01 aug. / 18:08
€ 1