| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
SKULL in Landscape''
Techniek : OLIEVERF op Doek
Formaat : 48 x 39,5 cm
Gedateerd 1999 ''
Met Stijlvol zilver / geschuurde Baklijst
Conditie : in Perfecte staat
Verzenden Mogelijk, of afhalen in onze Gallery
| Transport | |
| Garantie | |