Type | Schilderij |
Jaartal | 2022 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Je kunt lichte texturen zien op dit abstracte acryl op canvas schilderij dat ik onlangs heb gemaakt. Er is een licht glanzend oppervlak op het schilderij dat de perceptie van olieverf creëert. Over het algemeen kunnen mijn schilderijen worden omschreven als coloristen, maar de laatste tijd heb ik werken gemaakt die wat zachter zijn en meer in harmonie met pastelkleuren. Het schilderij is sterk verfraaid op een kwaliteitsdoek. Het is door mij ondertekend. De werken die u koopt, worden zo snel mogelijk zeer goed verpakt bij u afgeleverd. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterbeek, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 7-8-2022 om 11:22 |
Eindtijd | 14-8-2022 om 15:18 |
Objectlocatie | OOSTERBEEK, Nederland |