Stenen relief “Toscaans Wijnpakhuis”

Stenen relief “Toscaans Wijnpakhuis” kopen? Bied vanaf 1!

Varia

Verkoopprijs: € 30,00

Stenen relief “Toscaans Wijnpakhuis” kopen? Bied vanaf 1!Stenen relief “Toscaans Wijnpakhuis” kopen? Bied vanaf 1!Stenen relief “Toscaans Wijnpakhuis” kopen? Bied vanaf 1!Stenen relief “Toscaans Wijnpakhuis” kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  aartsen
FA. (10)

108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Ongespecificeerd
TypeVaria

Stenen relief “Toscaans Wijnpakhuis” Toscaanse charme
Werk is gesigneerd
Prachtige kleuren
Kunstwerk is unica
Afmetingen: H34 x B53cm x D5cm
Het werk kan zowel aan de muur worden gehangen (ophangsysteem D-ring aan achterzijde voorzien)
als staand worden geplaatst

Ongespecificeerd

Geplaatst door  aartsen
FA. (10)

108 verkochte items

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:04-06-2017 om 12:45
Eindtijd:11-06-2017 om 12:45

Biedingen (9):

duizendogen
9 jun. / 17:09
€ 30
Frisians
9 jun. / 17:09
€ 30
duizendogen
6 jun. / 01:37
€ 25
bora
6 jun. / 01:37
€ 20
duizendogen
6 jun. / 01:37
€ 12
bora
6 jun. / 01:37
€ 10
duizendogen
5 jun. / 22:57
€ 5
Artimpressie
5 jun. / 22:57
€ 3
duizendogen
5 jun. / 14:41
€ 1