Sujatno Koempoel - Indonesie Landschap werkers op rijstvelden. - Verkocht

Sujatno Koempoel - Indonesie Landschap werkers op rijstvelden. kopen? Bied vanaf 160!

Sujatno Koempoel - Indonesie Landschap werkers op rijstvelden. kopen? Bied vanaf 160!Sujatno Koempoel - Indonesie Landschap werkers op rijstvelden. kopen? Bied vanaf 160!Sujatno Koempoel - Indonesie Landschap werkers op rijstvelden. kopen? Bied vanaf 160!Sujatno Koempoel - Indonesie Landschap werkers op rijstvelden. kopen? Bied vanaf 160!Sujatno Koempoel - Indonesie Landschap werkers op rijstvelden. kopen? Bied vanaf 160!Sujatno Koempoel - Indonesie Landschap werkers op rijstvelden. kopen? Bied vanaf 160!Sujatno Koempoel - Indonesie Landschap werkers op rijstvelden. kopen? Bied vanaf 160!
  • Sujatno Koempoel (1912-1987)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Sutjano Koempoel (1912-1987).Indonesie Landschap Arbeiders in de rijstvelden.Een van zijn beste werken.Les gehad van Gerard Pieter  Adolfs en Willem van der Does.
In goede conditie in originele lijst.
Binnen Nederland € 6,90

Sujatno Koempoel (1912-1987)

Indonesisch Indonesisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Amsterdam75
143 verkochte items
Alle items (6)
52 cm
42 cm
45 cm
35 cm