Susan de Waardt - Susan de Waardt-Ruiter 41 bij 61 cm oplage 17/75

Susan de Waardt - Susan de Waardt-Ruiter 41 bij 61 cm oplage 17/75 kopen? Bied vanaf 35!
Susan de Waardt - Susan de Waardt-Ruiter 41 bij 61 cm oplage 17/75 kopen? Bied vanaf 35!Susan de Waardt - Susan de Waardt-Ruiter 41 bij 61 cm oplage 17/75 kopen? Bied vanaf 35!Susan de Waardt - Susan de Waardt-Ruiter 41 bij 61 cm oplage 17/75 kopen? Bied vanaf 35!Susan de Waardt - Susan de Waardt-Ruiter 41 bij 61 cm oplage 17/75 kopen? Bied vanaf 35!Susan de Waardt - Susan de Waardt-Ruiter 41 bij 61 cm oplage 17/75 kopen? Bied vanaf 35!Susan de Waardt - Susan de Waardt-Ruiter 41 bij 61 cm oplage 17/75 kopen? Bied vanaf 35!
  • Susan de Waardt (1969)
Type kunstwerkSchilderij

Fatart van Susan de Waardt – Ruiter

Afmetingen lijst: 41 cm x 61 cm

Oplage: 17/75

Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Ingelijst: Ja, in zwarte lijst.
Conditie: In zeer goede staat.

2 Identieke prints aanwezig, bieding op ander stuk elders.

Susan de Waardt (1969)

Geplaatst door  nathaliedenijs
Lid sinds 2018
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
Starttijd27-10-2023 om 13:47
Eindtijd5-11-2023 om 22:02
Openingsbod € 35
ObjectlocatieHilversum,  Nederland