Type kunstwerk | Schilderij |
Fatart van Susan de Waardt – Ruiter
Afmetingen lijst: 41 cm x 61 cm
Oplage: 17/75
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Ingelijst: Ja, in zwarte lijst.
Conditie: In zeer goede staat.
2 Identieke prints aanwezig, bieding op ander stuk elders.
Starttijd | 27-10-2023 om 13:47 |
Eindtijd | 5-11-2023 om 22:02 |
Objectlocatie | Hilversum, Nederland |