Een ingelijste foto van de Nederlandse fotografe Sylvia Dudok van Heel
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder met potlood op het passe-partout Ingelijst in een ‘white-washed’ houten lijst met een dik passe-partout
Literatuur: De Fotograaf 1998, #5, p. 24 (NFM) ; RKD.
Goed
De foto en het passe-partout zijn in goede staat.
De houten lijst heeft lichte gebruikssporen
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bosch en duin, Nederland
koeriersdienst