Sytske Feitsma - Zonnekiem en 2 kiemmen

Sytske Feitsma - Zonnekiem en 2 kiemmen kopen? Bied vanaf 70!
Sytske Feitsma - Zonnekiem en 2 kiemmen kopen? Bied vanaf 70!Sytske Feitsma - Zonnekiem en 2 kiemmen kopen? Bied vanaf 70!Sytske Feitsma - Zonnekiem en 2 kiemmen kopen? Bied vanaf 70!Sytske Feitsma - Zonnekiem en 2 kiemmen kopen? Bied vanaf 70!Sytske Feitsma - Zonnekiem en 2 kiemmen kopen? Bied vanaf 70!Sytske Feitsma - Zonnekiem en 2 kiemmen kopen? Bied vanaf 70!Sytske Feitsma - Zonnekiem en 2 kiemmen kopen? Bied vanaf 70!Sytske Feitsma - Zonnekiem en 2 kiemmen kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Sytske Feitsma (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 34 cm (h x b)
Lijst61 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze etsen zijn rechtsonder gesigneerd. Ze zijn ingelijst met passe-partout en zitten achter glas.

Sytske Feitsma (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
67 cm
61 cm
34 cm
45 cm
Starttijd:28-02-2022 om 19:11
Eindtijd:07-03-2022 om 22:56
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen per koerier