Talantbek Chekirov - Close Encounter oplage 561/3999

Talantbek Chekirov - Close Encounter oplage 561/3999 kopen? Bied vanaf 44!
Talantbek Chekirov - Close Encounter oplage 561/3999 kopen? Bied vanaf 44!Talantbek Chekirov - Close Encounter oplage 561/3999 kopen? Bied vanaf 44!Talantbek Chekirov - Close Encounter oplage 561/3999 kopen? Bied vanaf 44!Talantbek Chekirov - Close Encounter oplage 561/3999 kopen? Bied vanaf 44!Talantbek Chekirov - Close Encounter oplage 561/3999 kopen? Bied vanaf 44!Talantbek Chekirov - Close Encounter oplage 561/3999 kopen? Bied vanaf 44!Talantbek Chekirov - Close Encounter oplage 561/3999 kopen? Bied vanaf 44!Talantbek Chekirov - Close Encounter oplage 561/3999 kopen? Bied vanaf 44!
  • Talantbek Chekirov (1971)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Computerprint
Stijl Romantisch
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst 77 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 561/3999
Hoge kwaliteit artprint, nr 561 uit een oplage van 3999 stuks, van kunstenaar Talantbek Chekirov.

Helaas geen origineel certificaat meer in ons bezit. Is waarschijnlijk bij eerdere verhuizing verloren gegaan.

Talantbek Chekirov (1971)

Kirgizië Kirgizië Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  JohnArie
Lid sinds 2023
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
107 cm
77 cm
100 cm
70 cm