Tekening / gouache van Margot van Capelle - 49x49 cm

Tekening / gouache van Margot van Capelle - 49x49 cm kopen? Bied vanaf 12!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 12,00

Tekening / gouache van Margot van Capelle - 49x49 cm kopen? Bied vanaf 12!Tekening / gouache van Margot van Capelle - 49x49 cm kopen? Bied vanaf 12!

Margot van Capelle

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items
  • Margot van Capelle
TypeTekening / Aquarel

Werk op papier van Margot van Capelle, afmetingen 49 bij 49 cm.
Afgewisseld worden kleurvlakken met vormen bestaande uit fijne lijntjes.
Het werk is rechtsonder gesigneerd 'Margot van Capelle' en gedateerd 1974.
Op enkele plaatsen heeft het werk een scheur, welke ooit zijn hersteld met zuurvrij plakband.
Het is nu redelijk geconserveerd dus.
Daarom de lage inzet voor dit werk.

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende: bij verzending kan ik geen garanties geven op het heel overkomen van het glas van een lijst, wel zal ik mijn uiterste best doen het werk  zo goed mogelijk te verpakken. Kleine gebreken aan lijst of passe-partout in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet. Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

U kunt het werk afhalen of het kan goed verpakt verzonden worden.
Verzendkosten voor dit werk bedragen 10 euro

Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Margot van Capelle

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

566 verkochte items

Dit item is verkocht voor 12,00

Starttijd:09-03-2014 om 20:26
Eindtijd:16-03-2014 om 20:26

Biedingen (1):

Gerben7
15 mrt. / 21:26
€ 12