Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1916 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65.5 x 46 cm (h x b) |
Incl. lijst | 77.5 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Ziet wat randen in het doek van de lijst en op het doek een kleine oneffenheid | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bemmel, Nederland |
Objectlocatie | Bemmel, Nederland |
Starttijd | 18-11-2019 om 13:54 |
Eindtijd | 4-12-2019 om 15:13 |