Theo Koster - India prent Z

Theo Koster - India prent Z kopen? Bied vanaf 50!
Theo Koster - India prent Z kopen? Bied vanaf 50!Theo Koster - India prent Z kopen? Bied vanaf 50!Theo Koster - India prent Z kopen? Bied vanaf 50!Theo Koster - India prent Z kopen? Bied vanaf 50!Theo Koster - India prent Z kopen? Bied vanaf 50!
  • Theo Koster (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 48 cm (h x b)
Lijst74 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Mooi werk van Theo Koster
Kan zo aan de muur
Prachtige lijst

Mooi geconserveerd

Theo Koster (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Hollandkunst
FA. (1 )

Lid sinds 2021
14 verkochte items
73 cm
74 cm
48 cm
49 cm
Starttijd:13-05-2022 om 17:00
Eindtijd:20-05-2022 om 22:36
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAmsterdam ,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa