Theo Koster - last sun - Verkocht

Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 80,00

Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 30!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 30!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 30!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 30!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 30!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 30!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 30!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 30!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 30!Theo Koster - last sun kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

222 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Theo Koster (1952)
Jaartal2014
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
itemOptions.framed.stretcher.label50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

origineel schilderij van de kunstenaar theo koster, 3d doek dus inlijsten niet nodig galerie verkoop waarde  1250,- euro

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

222 verkochte items
50 cm
50 cm
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:29-05-2018 om 23:11
Eindtijd:06-06-2018 om 20:24
Biedingen (9)
Aqualord
06 jun. / 20:15
€ 80
kabrink
06 jun. / 20:15
€ 75
Aqualord
06 jun. / 20:11
€ 70
ikverkoopkunst
06 jun. / 20:11
€ 65
Aqualord
06 jun. / 20:08
€ 55
ikverkoopkunst
06 jun. / 20:08
€ 50
Aqualord
01 jun. / 07:28
€ 40
ikverkoopkunst
01 jun. / 07:28
€ 35
ikverkoopkunst
31 mei / 22:46
€ 30