Theo Koster - Mixed memories - Verkocht

Theo Koster - Mixed memories kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Koster - Mixed memories kopen? Bied vanaf 150!Theo Koster - Mixed memories kopen? Bied vanaf 150!Theo Koster - Mixed memories kopen? Bied vanaf 150!Theo Koster - Mixed memories kopen? Bied vanaf 150!Theo Koster - Mixed memories kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

222 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Theo Koster (1952)
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij van de schilder theokoster, op 3d paneel inlijsten niet nodig kan zo aan de wand.

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

222 verkochte items
55 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 201,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-03-2022 om 19:59
Eindtijd:10-07-2022 om 11:22
Bjornie
09 jul. / 17:14
€ 175