Theo Koster - No title - Verkocht

Theo Koster - No title kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Koster - No title kopen? Bied vanaf 90!Theo Koster - No title kopen? Bied vanaf 90!Theo Koster - No title kopen? Bied vanaf 90!Theo Koster - No title kopen? Bied vanaf 90!Theo Koster - No title kopen? Bied vanaf 90!Theo Koster - No title kopen? Bied vanaf 90!Theo Koster - No title kopen? Bied vanaf 90!Theo Koster - No title kopen? Bied vanaf 90!Theo Koster - No title kopen? Bied vanaf 90!Theo Koster - No title kopen? Bied vanaf 90!Theo Koster - No title kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Aqualord
FA. (1)

Lid sinds 2018
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Theo Koster (1952)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
op houten spierraam , zijkanten geschilderd kan zo aan de muur

Bijgevoegd , certificaat handgetekend en geschreven door kunstenaar mooie meerwaarde

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Aqualord
FA. (1)

Lid sinds 2018
6 verkochte items
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 109,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-09-2020 om 15:25
Eindtijd:25-12-2020 om 08:56
mentingm
23 dec. / 18:28
€ 95