Theo Koster - Op een mooie zomerdag - Verkocht

Theo Koster - Op een mooie zomerdag kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Koster - Op een mooie zomerdag kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Op een mooie zomerdag kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Op een mooie zomerdag kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Op een mooie zomerdag kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Op een mooie zomerdag kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Theo Koster (1952)
DragerPaneel
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij van theo koster op 3d paneel, dus inlijsten is niet nodig , kan zo aan de wand.

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

221 verkochte items
70 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2020 om 19:59
Eindtijd:13-12-2020 om 20:43
MoniekC
13 dec. / 20:34
€ 75