Theo Koster - spinning around - Verkocht

Theo Koster - spinning around kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 72,00

Theo Koster - spinning around kopen? Bied vanaf 45!Theo Koster - spinning around kopen? Bied vanaf 45!Theo Koster - spinning around kopen? Bied vanaf 45!Theo Koster - spinning around kopen? Bied vanaf 45!Theo Koster - spinning around kopen? Bied vanaf 45!Theo Koster - spinning around kopen? Bied vanaf 45!Theo Koster - spinning around kopen? Bied vanaf 45!Theo Koster - spinning around kopen? Bied vanaf 45!Theo Koster - spinning around kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Theo Koster (1952)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
origineel schilderij van de kunstenaar theo koster uit zijn india periode, geschilderd op zgn 3d doek, dus inlijsten niet nodig.

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

221 verkochte items
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 72,00
Starttijd:06-12-2018 om 11:44
Eindtijd:16-12-2018 om 22:17
Biedingen (6)
ikverkoopkunst
16 dec. / 20:59
€ 72
Arrt
16 dec. / 20:59
€ 62
ikverkoopkunst
16 dec. / 20:59
€ 61
Arrt
16 dec. / 17:10
€ 51
ikverkoopkunst
16 dec. / 17:10
€ 50
ikverkoopkunst
12 dec. / 13:03
€ 45