Theo Koster - Zonder titel

Theo Koster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Theo Koster - Zonder titel

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Koster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

221 verkochte items
  • Theo Koster (1952)
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij op 3d paneel , de zijkanten zijn meegeschilderd, dus inlijsten is niet nodig.

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(9) Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

221 verkochte items
60 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-11-2020 om 14:18
Eindtijd:29-11-2020 om 15:00

Biedingen (1):

lotte217
29 nov. / 13:23
€ 75