Thijs van Kimmenade - Thijs van Kimmenade, foto

Thijs van Kimmenade, foto  kopen? Bied vanaf 50!
Thijs van Kimmenade, foto  kopen? Bied vanaf 50!Thijs van Kimmenade, foto  kopen? Bied vanaf 50!
  • Thijs van Kimmenade (1946)
Type kunstwerkFotografie

Foto kleur (formaat 30x30) in smalle zwarte houten lijst (formaat 55x55, licht beschadigd) met passe-partout. Op achterzijde gesigneerd 2/4 op briefpapier Musée d'air Moderne, 1984.

Thijs van Kimmenade (1946)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  edbergers
0 verkochte items
Starttijd4-1-2015 om 16:30
Eindtijd18-1-2015 om 16:30
Openingsbod € 50