Thijs van Kimmenade, foto

Thijs van Kimmenade, foto  kopen? Bied vanaf 50!
Thijs van Kimmenade, foto  kopen? Bied vanaf 50!Thijs van Kimmenade, foto  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  edbergers

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Thijs van Kimmenade (1946)
TypeFotografie

Foto kleur (formaat 30x30) in smalle zwarte houten lijst (formaat 55x55, licht beschadigd) met passe-partout. Op achterzijde gesigneerd 2/4 op briefpapier Musée d'air Moderne, 1984.

Thijs van Kimmenade (1946)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  edbergers

verkochte items
Starttijd:04-01-2015 om 16:30
Eindtijd:18-01-2015 om 16:30
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland