Tineke Bot - C4365W sculptuur, Vrouw, brons

Tineke Bot - C4365W sculptuur, Vrouw, brons kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1211 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Tineke Bot (1945)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
Afmetingen30 cm x 5.5 cm x 5.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

C4365W
Tineke Bot
sculptuur, Vrouw, brons
30 cm x 5.5 cm x 5.5 cm (h x b x d)

Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.  Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

licht oppervlaktevervuiling, door de tijd, onbeschadigd

Tineke Bot (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1211 verkochte items
5.5
30
5.5
Starttijd:21-02-2020 om 07:50
Eindtijd:26-02-2020 om 21:18
Openingsbod€ 450
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier