Tineke Bot - C4365W sculptuur, Vrouw, brons

Tineke Bot - C4365W sculptuur, Vrouw, brons kopen? Bied vanaf 450!
  • Tineke Bot (1945)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
Afmetingen30 x 5.5 x 5.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

C4365W
Tineke Bot
sculptuur, Vrouw, brons
30 cm x 5.5 cm x 5.5 cm (h x b x d)

Voor meer informatie over de conditie van dit werk kunt u contact met ons opnemen.  Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

licht oppervlaktevervuiling, door de tijd, onbeschadigd

Tineke Bot (1945)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
1281 verkochte items
5.5
30
5.5
Starttijd21-2-2020 om 7:50
Eindtijd26-2-2020 om 21:18
Openingsbod € 450
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland