Tjarko ten Have - Henk Wesseling,

Tjarko ten Have - Henk Wesseling, kopen? Bied vanaf 65!
Tjarko ten Have - Henk Wesseling, kopen? Bied vanaf 65!Tjarko ten Have - Henk Wesseling, kopen? Bied vanaf 65!
  • Tjarko ten Have (1947-2003)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1983
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 49 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraaie origineel werk van Tjarko ten Have in gemengde technieken .

Het behoort tot de mogelijkheden om het werk voor u op te slaan om het op een later tijdstip af te halen. Ophalen met passe partout en verzenden zonder
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,25