Toine Corstjens - Abstract

Toine Corstjens - Abstract kopen? Bied vanaf 50!
Toine Corstjens - Abstract kopen? Bied vanaf 50!Toine Corstjens - Abstract kopen? Bied vanaf 50!
  • Toine Corstjens (1920-2015)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1985
TechniekAquarel
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 x 14 cm (h x b)
Incl. lijst24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Toine Corstjens Aquarel, in mooie onbeschadigde staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lanaken, België
Binnen België € 10,60
Naar Nederland € 17,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 21,50

Toine Corstjens (1920-2015)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Jurgen91
Lid sinds 2023
1 verkochte items
18 cm
24 cm
14 cm
20 cm
Starttijd3-8-2023 om 10:18
Eindtijd12-8-2023 om 21:27
Openingsbod € 50
ObjectlocatieLanaken,  België