Toon Koster - Bloemstilleven - Verkocht

Toon Koster - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Toon Koster - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!Toon Koster - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!Toon Koster - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!Toon Koster - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!Toon Koster - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  MJ85

Lid sinds 2020
3 verkochte items
  • Toon Koster (1913-1989)
DragerHardboard
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 36 cm (h x b)
Lijst62 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi Bloemstilleven van
 Toon Koster (1913-1989).

Toon Koster (1913-1989)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  MJ85

Lid sinds 2020
3 verkochte items
46 cm
62 cm
36 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-08-2020 om 17:08
Eindtijd:03-09-2020 om 22:33
AnneliesScholten
30 aug. / 14:08
€ 150