Toon Thijs - Rozenwatertje 1: My fellow citizens - Verkocht

Toon Thijs - Rozenwatertje 1: My fellow citizens kopen? Bied vanaf 315!
  • Toon Thijs (1948)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen25 cm x 7.5 cm x 7.5 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Rozenwatertje 1 - my fellow citizens
Specificaties:
  • Afmeting:Hoogte: 25 cm.; met console 41 cm. Breedte: 7, 5 cm. Diepte: 7,5 cm.
  • Handgesigneerd:Ja
  • Techniek:Keramiek met zwarte console. Console is te bevestigen aan wand, alle materialen hiervoor worden meegeleverd
  • Geweldig geestig object waarmee commentaar wordt gegeven op gedrag en uitingen van mensen; aanklagend en ironisch of mild en humoristisch.
  •  Geïnspireerd op een tekening van Albert Hahn. Gesigneerd L.Rozenwater.

    GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Toon Thijs (1948)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (23)

613 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
7.5
25
7.5
Dit item is verkocht voor 362,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-03-2020 om 20:06
Eindtijd:16-03-2020 om 19:04
AAH
15 mrt. / 21:24
€ 315