Toon Wegner - Lino "Herfst"

Toon Wegner - Lino "Herfst" kopen? Bied vanaf 25!
Toon Wegner - Lino "Herfst" kopen? Bied vanaf 25!Toon Wegner - Lino "Herfst" kopen? Bied vanaf 25!Toon Wegner - Lino "Herfst" kopen? Bied vanaf 25!Toon Wegner - Lino "Herfst" kopen? Bied vanaf 25!Toon Wegner - Lino "Herfst" kopen? Bied vanaf 25!
  • Toon Wegner (1926-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage22/80
Lino van Toon Wegner, gesigneerd, gedateerd, genummerd en getiteld in potlood.
verzending tussen twee plaatjes, 5,10

linksboven langs de rand loopt een vouw

Starttijd:09-09-2022 om 19:52
Eindtijd:23-09-2022 om 19:56
Openingsbod € 25
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa