Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1925 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Redelijk | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 6-12-2023 om 11:46 |
Eindtijd | 16-12-2023 om 21:15 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Berlin, Duitsland |