artgeber
  5. artgeber

artgeber

Lid sinds 2004 / Berlin, Duitsland

12 aangeboden items / 65 verkochte items

Joan Miro - "Litografía original X" 1970. Werkverzeichnis Cramer 160; Mourlot 866 kopen? Bied vanaf 95!
Joan Miro (1893-1983) Spaans "Litografía original X" 1970. Raisonné catalogus Cramer 160; Mourlot 866
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 95
Hans Arp - 3 Graphiken in Derrière le Miroir No 33 von 1950 kopen? Bied vanaf 90!
Hans Arp (1888-1966) Duits Frans 3 Graphiken in Behind the Mirror nr. 33 uit 1950
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 90
Marc Chagall - 2 Orig.Farblithos im kompletten Doppel-Heft "Derrière le Miroir" kopen? Bied vanaf 130!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans 9 paginagrote litho vrouwelijke naakten “Derrière le Miroir” 46-47 compleet!
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
€ 130
Henri Matisse - 9 ganzseitige Lithographien weibliche Akte „Derrière le Miroir“ 46-47 komplett! kopen? Bied vanaf 125!
Henri Matisse (1869-1954) Frans 9 paginagrote litho's van vrouwelijke naakten “Derrière le Miroir” 46-47 compleet!
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 125
Max Klinger - Allegorie / Sitzende weibliche Figur mit Genius, Aquatinta-Radierung 1911 kopen? Bied vanaf 150!
Max Klinger (1857-1920) Duits Italiaans Allegorie / Zittende vrouwenfiguur met genie) aquatint-ets 1911
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 15 x 24 cm (h x b)
€ 150
Ferdinand Kobell - Ruhender am Wegesrand, Radierung um 1780 kopen? Bied vanaf 120!
Ferdinand Kobell (1740-1799) Duits Rustend langs de kant van de weg, ets rond 1780
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 22 cm (h x b)
€ 120
Henri Matisse - 9 ganzseitige Lithographie weibliche Akte „Derrière le Miroir“ 46-47 komplett! kopen? Bied vanaf 125!
Henri Matisse (1869-1954) Frans 9 paginagrote litho vrouwelijk naakten “Derrière le Miroir” 46-47 compleet!
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 1 cm (h x b)
€ 125
Emil Orlik - Ein Handel (Galizien). Radierung und Vernis mou, um 1921 kopen? Bied vanaf 120!
Emil Orlik (1870-1932) Tsjechisch Een handel (Galicië). Ets en vernis mou, rond 1921
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 22 x 15 cm (h x b)
€ 120
Joseph Mulder - Abraham Munting ALOE MUCRONATA FOLIO AMERICANA MAIOR 1696 Botanik AGAVE kopen? Bied vanaf 120!
Joseph Mulder (1658-1718) Nederlands Botanik ALOE MUCRONAZO AMERICAN FOLIO MAJOR 1696
Techniek Gravure
Afmetingen 38 x 25 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 120
Raoul Dufy - La Fanfare / The band 1949 grosse Original-Farblithographie School Prints kopen? Bied vanaf 780!
Raoul Dufy (1877-1953) Frans Compositie 1948 grote originele kleurenlitho Schoolprints
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 76 cm (h x b)
€ 780
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans 2 originele kleurenlitho's in het complete dubbelboekje "Derrière le Miroir"
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 130
Pablo Picasso - Composition 1948 grosse Original-Farblithographie School Prints kopen? Bied vanaf 880!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Compositie 1948 grote originele kleurenlitho Schoolprints
Techniek Litho
€ 880