Emil Orlik (1870-1932) Een handel (Galicië). Ets en vernis mou, rond 1921
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 22 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 120