twee liggende honden, Olieverf op board (marouflé)

twee liggende honden, Olieverf op board (marouflé) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

twee liggende honden, Olieverf op board (marouflé) kopen? Bied vanaf 1!twee liggende honden, Olieverf op board (marouflé) kopen? Bied vanaf 1!twee liggende honden, Olieverf op board (marouflé) kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Fish

46 verkochte items
  • Ongespecificeerd

Liggende honden,Olieverf op board (marouflé)
Afmeting: 50 x 63 cm.
Onduidelijk, gesigneerd
Goede conditie

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Fish

46 verkochte items

Dit item is verkocht voor 3,00

Starttijd:31-10-2014 om 22:16
Eindtijd:05-11-2014 om 22:16

Biedingen (2):

13650
3 nov. / 06:43
€ 3
666spencer666
1 nov. / 10:26
€ 1